Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Wróbel odszedł. ORLEN Południe szuka nowego prezesa

15.01.2020 17:16 | 1 komentarz | 7 095 odsłon | Agnieszka Filipowicz

Dotychczasowy prezes ORLEN Południe Jarosław Wróbel przeszedł do PGNiG SA. ORLEN szuka następcy. Oferty są przyjmowane do dziś na adres rekrutacja.gk@orlen.pl.

1
Wróbel odszedł. ORLEN Południe szuka nowego prezesa
Były prezes ORLEN Południe Jarosław Wróbel w zeszłym roku jeszcze uczestniczył w inauguracji budowy instalacji do produkcji ekologicznego glikolu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W styczniu na czele zarządu PGNiG stanął Jerzy Kwieciński, były minister rozwoju i inwestycji, a także finansów w rządzie Mateusza Morawieckiego. Jarosław Wróbel również zasiadł, a dokładniej - od 9 stycznia, w zarządzie PGNiG SA. Został wiceprezesem ds. handlowych.

Tym samym na fotelu szefa ORLEN Południe zrobił się wakat. Spółka szuka więc następcy. Czego od niego oczekuje? Doświadczenia w zarządzaniu pracą dużych zespołów, znajomości rynku w tej branży, umiejętności pracy pod presją czasu i w sytuacjach kryzysowych. A ponadto: zdolności budowania zaangażowania i motywacji oraz decyzyjności.

Mile widziana jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na bezpośrednie kontakty biznesowe.
Kolejne warunki to: wyższe wykształcenie, minimum pięć lat zatrudnienia na umowę o pracę, minimum 3 lata na stanowiskach kierowniczych lub prowadzenia działalności gospodarczej.