Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Kolejna wspaniała metamorfoza w Projekt Zdrowie - Pani Natalia schudła 13 kg!

08.01.2020 12:58 | 0 komentarzy | 3 926 odsłony | red

Materiał promocyjny

Początkiem wakacji Pani Natalia postanowiła zawalczyć o siebie, zmienić swoje dotychczasowe żywienie i przede wszystkim wytrwać w swoich zamierzeniach, aby wrócić do formy, w jakiej czuła się najlepiej. Dziś Pani Natalia dzieli się z Wami swoją historią o tym, jak schudła 13 kg w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie, a to jeszcze nie koniec jej przemiany!

0
Kolejna wspaniała metamorfoza w Projekt Zdrowie - Pani Natalia schudła 13 kg!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego zdecydowała się Pani podjąć kurację odchudzającą w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?
Na podjęcie kuracji odchudzającej w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie zdecydowałam się, ponieważ po porodzie czułam się źle w swoim ciele i chciałam wrócić do figury sprzed ciąży, w której tak naprawdę czułam się najlepiej. Kiedy w okresie ciąży przybyło mi dodatkowych kilogramów przez "jedzenie za dwoje", czułam się ciężko i krępowałam się ubrać jakąkolwiek sukienkę, czy krótkie spodenki.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?
Przed kuracją nie liczyłam się z tym co jem i nie zastanawiałam się na tym ile dany posiłek może mieć kalorii. Jadłam mało lecz o późnych porach dnia, co w dużej mierze przyczyniło się do moich dodatkowych kilogramów. Ciągłe podjadanie, również w nocy, zrobiło swoje z moim ciałem. Wypad do kina i popcorn, seans filmowy w domu i chipsy, przekąski, cola, pizza...wszystko to prowadziło do tycia, lecz wtedy o tym nie myślałam.

Co Panią motywowało do wytrwania na diecie?
Do wytrwania na diecie motywowały mnie znikające kilogramy. Przychodząc do Pani Dietetyk i widząc spadek, czułam się szczęśliwa. Rozstępy zaczęły znikać, skóra stawała się bardziej elastyczna, cellulit zaczął się redukować - po prostu rewelacja! Moje ciało stało się całkiem inne, bez porównania.

Co cieszyło Panią najbardziej podczas odchudzania?
W diecie najbardziej cieszyło mnie to, że efekty odchudzania były szybko widoczne. Ja oraz moi bliscy i znajomi zauważyli zmianę już po zrzuceniu 5kg, co dodatkowo zmotywowało mnie do działania. Ponadto z biegiem czasu coraz szybciej zaczęłam zauważać swoją przemianę - spodnie i bluzki zaczęły robić się luźne. Zmieniły się moje kształty, ponieważ lepiej wyglądałam w sukienkach. Naprawdę piękne uczucie, kiedy widzi się efekty swojej ciężkiej pracy. I choć nie zawsze były wzloty, bo upadki również się zdarzały, to najważniejsze, że się nie poddałam i walczyłam dalej.

Co było największym zaskoczeniem podczas diety?
Największym zaskoczeniem podczas kuracji była sama dieta. Na początku najbardziej obawiałam się sytuacji, w których pojawi się głód, lecz wcale tak nie było, czułam się najedzona, a posiłki były pyszne. Pani Dietetyk starała się, aby zawsze dopasować je do mojego gustu. Co tydzień pojawiało się coś innego, dlatego też dieta nigdy się nie nudziła.

Czy jest Pani zadowolona z osiągniętych wyników i efektów?
Tak, jestem bardzo zadowolona z osiągniętych wyników i efektów. W końcu wyglądam tak, jak chciałam. Mieszczę się teraz w rozmiar „s", a to było moim upragnionym celem.

Czy poleciłaby Pani nasz gabinet znajomym?
Oczywiście, że tak. Nawet już to zrobiłam! Namówiłam koleżankę oraz mamę, które podjęły kurację. Gabinet Projekt Zdrowie będę polecać dalej, gdyż naprawdę warto przyjść i osiągnąć swój cel i żyć zdrowo.

Wraz z Nowym Rokiem wiele z nas postanawia dokonać rewolucyjnych zmian w swoim życiu. Jest to czas, kiedy mamy wysoką motywację i chęci do działania. Warto więc wykorzystać ten moment i od planów przejść do ich realizacji. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces! NIC SIĘ SAMO NIE WYDARZY. A odkładając decyzję - odkładasz kilogramy.
Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 790 618 333 lub za pomocą formularza kontaktowego www.chrzanow.projektzdrowie.info

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. 790 618 333
E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

 

Materiał promocyjny