Piłkarze ręczni MTS Chrzanów przegrali z Kielcami na własne życzenie (WIDEO)

14.12.2019 21:00 | 0 komentarzy | 3 794 odsłony | Marek Oratowski

Jeszcze na pięć minut przed końcem sobotniego meczu z Kielcami szczypiorniści I-ligowego MTS-u prowadzili dwoma bramkami. Niestety, oddali pole rywalom, którzy cieszyli się z kompletu punktów.

0
Chrzanowianie w akcji obronnej

Materiał wideo:

PIŁKA RĘCZNA

I liga

MTS Chrzanów - AZS UJK Kielce 24-25 (12-11)

MTS: Górkowski - D. Skoczylas 7, Łuczyński 5, Rola 4, S. Danysz 2, Stroński 2, Romian 2, Put 1, Madeja 1, A. Danysz, Wegrzyn, Olszewik, Krasucki, Orlicki, M. Skoczylas

Po wyjazdowej porażce w Zamościu chrzanowianie chcieli koniecznie wygrać przed własną publicznością. Spotkanie z Kielcami było bardzo wyrównane. Gospodarze minimalnie prowadzili po pierwszej połowie. W drugiej wydawało się, że mają mecz pod kontrolą. W 45. minucie prowadzili 19-16, a jeszcze w 55. minucie 24-22. Jednak w samej końcówce zagrali nieskutecznie, a rywale rzucili w tym czasie trzy bramki. Tę na wagę wygranej zdobył dla nich w ostatnich sekundach Kamil Siedlarz.

- W końcówce w naszej grze było za dużo chaosu. Przegraliśmy na własne życzenie, zostawiając rywalom za dużo miejsca - skomentował bramkarz MTS-u Marcin Górkowski.