Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

PERN rusza z akcją edukacyjną. Temat: budowa rurociągu Boronów-Trzebinia

30.11.2019 19:26 | 7 komentarzy | 4 942 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Spółka PERN SA, czyli inwestor rurociągu paliwowego Boronów-Trzebinia, chce przybliżyć szczegóły inwestycji. Rozpoczyna akcję edukacyjną.

7
PERN rusza z akcją edukacyjną. Temat: budowa rurociągu Boronów-Trzebinia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PERN S.A. przygotował cykl materiałów informacyjnych, które będą rozsyłane drogą elektroniczną do wszystkich osób zainteresowanych tematem budowy. Komunikaty mailowe przesyłane będą raz na tydzień.

Spółka zwróciła się do władz lokalnych z prośbą o wsparcie akcji informacyjnej. PERN chce wywieszać plakaty informacyjne na terenie urzędów, a także dystrybuować ulotki informacyjne. Inwestor zachęca też do zapisywania się na newsletter za pośrednictwem strony internetowej: www.boronowtrzebinia.pl.

- Zależy nam na rzetelnym, bieżącym przekazywaniu wiadomości oraz na szybkim wyjaśnianiu wątpliwości - zapewnia Tadeusz Zwierzyński, wiceprezes PERN.

Rurociąg ma mieć długość 97 kilometrów. Jego wybudowanie jest planowane na koniec 2021 roku. Ze względu na rangę przedsięwzięcia wszystkie prace prowadzone są w oparciu o Ustawę z dnia 22 lutego 2019 r. o przygotowaniu i realizacji strategicznych inwestycji w sektorze naftowym.