Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Szybkie wystawianie faktur w 2020

29.11.2019 12:36 | 0 komentarzy | 1 178 odsłona | red

Materiał promocyjny

Przedsiębiorcy, który planują otwarcie nowego biznesu z początkiem roku 2020 poszukują dobrego i zarazem prostego programu do fakturowania. Podobnie wygląda to u właścicieli dobrze działających firm, którzy chcą wraz z nowym rokiem dokonać nowych i opłacalnych inwestycji. Wybranie dobrego programu do wystawiania dokumentów w firmie jest kluczowe.

0
Szybkie wystawianie faktur w 2020
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Program do fakturowania 2020 - jakie są oczekiwania?

Poszukując dobry program do faktur warto zwrócić uwagę na funkcje jakie oferują producenci oprogramowań. Dobre oprogramowanie powinno być przede wszystkim łatwe w użytkowaniu i posiadać niezbędne funkcje. Zaliczyć do nich można chociażby możliwość wystawienia faktury VAT, proforma, korekty czy paragonu fiskalnego. Posiadając jednak większą firmę samo wystawianie faktur nie jest wystarczające. Przedsiębiorcy oczekują od oprogramowania czegoś więcej. Tym czymś może być np. możliwość wysyłki faktur do klientów z programu e-mailem, generowanie faktur w obcych walutach czy językach oraz plików JPK. Z uwagi na ciągle wprowadzane zmiany prawne przedsiębiorcy oczekują również aktualności programu, tak by była możliwość przygotowania dokumentów w zgodzie z regulacjami. Niektóre firmy ponad to chcą jednocześnie wystawiać faktury i prowadzić magazyn. Jak sprostać tym oczekiwaniam?

Wystawianie faktur 2020 z Faktura Small Business Handel

Zastanawiając się nad wyborem programu do fakturowania, który będzie prosty, funkcjonalny i przy tym uniwersalny warto zwrócić uwagę na program od Mega-Tech - Faktura Small Business Handel. Program ten to idealne narzędzie do fakturowania, przygotowania dla kontrahentów oferty, cennika itp. Można w nim zarządzać stanami towarów i bezproblemowo przeprowadzić spis z natury. Program jest dostosowany do zmiany prawnych. Ostatnio wprowadzona modyfikacja dotyczyła np. dodania możliwości wystawiania faktur z split payment. Program ten producent kieruje zarówno do czynnych oraz zwolnionych z VAT. Można w nim dowolnie dostosować wygląd opcji i dokumentów do własnych potrzeb. Użytkownik stworzy w nim kartoteki towarów, klientów oraz wygeneruje przydatne raporty i prześledzi statystyki np. ze sprzedaży.

Koniec roku to dobry czas na przemyślenie postanowień noworocznych. Jednym z nich może być wybór nowego programu do fakturowania. Wczesne przetestowanie wszystkich funkcjonalności programu pozwoli przedsiębiorcy dobrze wykorzystać wszystkie możliwości i odpowiednio dostosować go do potrzeb przedsiębiorstwa.

Materiał promocyjny