Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Sportowy i rekreacyjny weekend na ziemi chrzanowskiej

28.11.2019 17:00 | 0 komentarzy | 2 434 odsłony | Michał Koryczan
0
Sportowy i rekreacyjny weekend na ziemi chrzanowskiej
Piłkarze ręczni MTS Chrzanów zagrają w sobotę z AZS UW Warszawa. Fot. Marek Oratowski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA RĘCZNA

I liga mężczyzn

MTS Chrzanów - AZS UW Warszawa (sobota, 30 listopada, godz. 18, hala sportowa w Chrzanowie)
Gospodarze przystąpią do meczu w bardzo dobrych nastrojach. Po nieudanym początku rozgrywek chrzanowianie złapali ostatnio właściwy rytm. W efekcie wygrali cztery mecze z rzędu i w starciu z drużyną z Warszawy powalczą o przedłużenie znakomitej passy.
W tabeli MTS zajmuje szóste miejsce, z dorobkiem dwunastu punktów. AZS UW plasuje się na ósmej pozycji i do tej pory wywalczył dziewięć „oczek".
Jak czytamy na stronie internetowej klubu, przy okazji meczu organizowana będzie zbiórka dla podopiecznych z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Spokojna Przystań" w Miękini. Potrwa od godziny 17. do zamknięcia hali. Przyjmowane będą zabawki, słodycze, pieniądze i środki czystości.


PIŁKA NOŻNA HALOWA

VI Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt i chłopców Krzeszowice 2019 (sobota, 30 listopada, godz. 8.00 i niedziela, 1 grudnia, godz. 8.00, hala sportowa w Krzeszowicach)
Do rywalizacji w kategorii chłopców z rocznika 2007 przystąpią drużyny: Orbita Bukowno, Skawa Wadowice, Pogoń Miechów, UKS Jedynka Krzeszowice I, Tempo Białka, UKS Jedynka Krzeszowice II, CFT FC Pivovar Veľký Šariš oraz Iskra Radwanowice.
Z kolei w zmaganiach w kategorii dziewcząt z rocznika 2006 wezmą udział zespoły: Sigma Olomouc, Prądniczanka Kraków, Akademia Piłkarska Szaflary, UKS Jedynka Krzeszowice, FC Tatran Prešo, Nieszkowianka Nieszkowice, Akademia Piłkarska Przeciszów oraz Victoria Gaj.


FUTSAL

Magic Sport Liga Futsalu (niedziela, 1 grudnia, godz. 10, hala sportowa w Chrzanowie)


SIATKÓWKA

I liga małopolska kobiet
PMOS Chrzanów - STS Sandecja Nowy Sącz (piątek, 29 listopada, godz. 18, sala gimnastyczna przy ul. Wyszyńskiego w Chrzanowie)