Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

System HR - Jak wybrać odpowiednie rozwiązanie dla swojej firmy?

27.11.2019 11:03 | 0 komentarzy | 701 odsłon | red

Materiał promocyjny

Zarządzanie zasobami ludzkimi pochłania tym więcej środków i czasu, im większą działalność prowadzimy. Szukanie oszczędności w tradycyjny, fizyczny sposób może tylko śladowo ograniczyć firmowe koszta – na koniec dnia wciąż pozostaniemy z masą papierów i ewentualnymi problemami pracowników, z którymi trzeba sobie radzić.

0
System HR - Jak wybrać odpowiednie rozwiązanie dla swojej firmy?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlatego wielu przedsiębiorców szuka coraz to nowocześniejszych rozwiązań, mających faktyczny i odczuwalny wpływ na funkcjonowanie działalności. Jednym z takich rozwiązań jest system HR, automatyzujący większość obszarów działań, w efekcie pozwalając zaoszczędzić wiele czasu. Ale jakie funkcje wybrać dla swojej firmy?

 

Zastanów się, czego potrzebujesz

Program iPersonel jest systemem kompletnym. Znaczy to, że aktywując wszystkie jego funkcjonalności, firma otrzymuje prawdziwy kombajn dla działu HR i kadry kierowniczej, który jest w stanie zebrać w jednym miejscu wszystko to, co najważniejsze – bez zbędnych papierów i marnowania czasu na ich przeglądanie. Z tym systemem sprawdzenie i wprowadzenie danych odbywa się za pomocą kilku kliknięć.

Niezależnie od tego, czy pragniemy łatwego dostępu do danych pracowniczych, gdzie w jednej zakładce znajdziemy wszystkie niezbędne informacje o zatrudnionej osobie, czy szukamy ułatwienia w naliczaniu płac, w zależności od przepracowanych godzin, ulg i stanowisk, czy chcemy prosty sposób udostępniać pracownikom niezbędne, firmowe informacje, iPersonel jest gotów wszystkim się zająć.

Dzięki kompletnemu systemowi raz wprowadzone informacje pozostaną na miejscu już zawsze, co niezmiernie usprawnia pracę, gdyż ogranicza przymus zbierania pełnej, papierowej dokumentacji. Dział kadr nagle ma wszystko pod ręką, w efekcie każda roboczogodzina staje się nawet kilkukrotnie efektywniejsza.

 

Usprawnienia przydatne dla każdego przedsiębiorcy

Poza wymienionymi wyżej, iPersonel oferuje wiele innych funkcjonalności, dzięki którym prowadzenie działalności stanie się dużo prostsze. Są nimi:

    • możliwość wysyłania e-deklaracji bezpośrednio z systemu (rozliczenie PIT-u i ZUS-u w oparciu o już zebrane informacje staje się drobnostką),

    • tworzenie podstawowych oraz własnych raportów (łatwy w obsłudze program pozwala na zbieranie i porównywanie informacji niemal od ręki),

    • rejestracja czasu pracy (dzięki monitorowaniu tego, czym zajmują się pracownicy, możliwe jet wdrażanie efektywnych strategii firmowych),

    • wzory dokumentów (wszystkie niezbędne i zawsze aktualne arkusze eliminują potrzebę szukania ich na własną rękę),

    • możliwość monitorowania zdarzeń (dzięki niemu nie ominie nas żaden zbliżający się termin, czy mówimy o badaniach BHP, czy kończących się uprawnieniach do wykonywania zawodu, etc.).

Automatyzacja procesów kadrowych to przyszłość. Jeśli skorzystamy z niej już dziś, będziemy mieli możliwość wyprzedzić konkurencję.

 

Zainteresuj się, jak wygląda wdrożenie systemu

Prawdopodobnie nie chcielibyśmy narażać naszej działalności na kosztowne postoje, w czasie których stary system zostaje zastępowany nowym. Wieli właścicieli firm unika usprawnień właśnie z tego powodu. Ale przejście na nowy, lepszy system wcale nie musi tak wyglądać.

Dzięki łatwemu importowi danych, iPersonel ogranicza mrówczą pracę do minimum, a do tego daje pewność, że w jej trakcie nie dojdzie do żadnej pomyłki. Ponadto system jest kompatybilny z innymi, dzięki czemu nie musimy całkowicie rezygnować z tych, z których do tej pory korzystamy. Przerzucanie danych do iPersonel odbywa się płynnie i bezproblemowo.

We wdrożeniu systemu zawsze są gotowi pomóc specjaliści, pod których czujnym okiem cały proces przebiegnie bezboleśnie i profesjonalnie. Dodatkowo przydzielony danej firmie opiekun upewni się, że system spełni wszystkie oczekiwania i potrzeby, a późniejsza pomoc konsultantów sprawi, że w krótkim czasie sami staniemy się mistrzami w obsłudze iPersonel.

 

Regularne aktualizacje

To często bolączka wielu systemów kadrowo-płacowych. Nieaktualizowane lub nieregularnie aktualizowane mogą prowadzić do pomyłek i błędów, szczególnie w przypadku rozliczeń. Wybierając iPersonel problem znika, gdyż zespół ekspertów cały czas czuwa nad tym, by system był „na czasie”. Z iPersonel nasza firma ma pewność, że zawsze korzysta z najnowszego i najlepszego oprogramowania.

Materiał promocyjny