Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Kolejna fenomenalna metamorfoza w Projekt Zdrowie! Pani Ania schudła 11kg!

19.11.2019 15:07 | 0 komentarzy | 2 664 odsłony | red

Materiał promocyjny

Pani Ania, swoją walkę o najlepszą wersję siebie rozpoczęła początkiem lipca 2019 roku. Dziś, po upływie 3,5 miesiąca intensywnych działań, połączonych z wielką determinacją, jest lżejsza o 11kg i udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a upór i konsekwencja doprowadzają do wymarzonego celu. :)
Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką.

0
Kolejna fenomenalna metamorfoza w Projekt Zdrowie! Pani Ania schudła 11kg!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?
Do podjęcia decyzji o wizycie w gabinecie Projekt Zdrowie skłoniło mnie wiele rzeczy. Przede wszystkim chciałam zmienić swój wygląd, zadbać o siebie, poczuć się w swoim ciele jak kiedyś, zanim przytyłam, bo tak naprawdę sama nie wiem, kiedy to się stało. Poza tym dużo wcześniej słyszałam wiele fantastycznych opinii o tym miejscu i Pani dietetyk.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?
Z perspektywy czasu uważam, że robiłam wszystko to, co robi większość ludzi - jadłam bardzo niesystematycznie, do tego niezdrowo. Nie piłam wody, nie potrafiłam sama się przemóc, nawet nie sądziłam, jaka jest ważna. Sięgałam po szybkie przekąski. Warzywa jadałam w niewielkich ilościach. Teraz wszystko zmieniło się o 180°. Jestem świadoma tego, co wpływa korzystnie na moje zdrowie, życie, a co raczej działa destrukcyjnie. Proces odchudzania nauczył mnie wybierać to, co dla mnie najlepsze.

Co Panią najbardziej motywowało do wytrwania w założeniach diety?
Może trochę zabrzmi to egoistycznie, ale ja sama siebie motywowałam, widząc efekty własnej pracy i zmianę, jaką przechodzę. Cały czas powtarzałam sobie, że dam rade, ze jestem w stanie się zmienić, wytrwać. W tym całym procesie pomagała mi wspaniała Pani dietetyk, która zbudowała we mnie tę motywację i pewność siebie, a jej radość na każdej wizycie, kiedy widziała zmianę, nakręcała moją pewność siebie - za co dziękuję jej całym sercem!

Czy brakowało Pani czegoś podczas diety?
Nie przypominam sobie takiej sytuacji. Zawsze byłam najedzona i miałam mnóstwo świetnych i przede wszystkim prostych przepisów do dyspozycji. Gdy pojawiała się ochota na słodycz, Pani dietetyk proponowała jakąś wersję fit na np. mus czekoladowy. ;)

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?
Tak, tak, tak! Chociaż nad ciałem jeszcze pracuję, z duszą jest znacznie lepiej. Dla mnie najwspanialszym efektem kuracji jest moje podejście do zdrowego żywienia i moja zmiana wewnętrzna. Zmieniło się moje postrzeganie samej siebie i świata i to jest chyba w tym najważniejsze!

Pani Ania to aktualnie chodzący wulkan energii - podczas cotygodniowych spotkań mogłam podziwiać jak ewaluuje jej wnętrze. Teraz mam przed sobą cudowną młodą kobietę, która w końcu wie, ile zależy od niej samej - wspomina dietetyk Projekt Zdrowie.


Akcja „Pomagamy nie oceniamy" nadal trwa!

W ramach akcji oferujemy możliwość odbycia darmowych konsultacji dietetycznych w gabinetach Projekt Zdrowie na terenie całej Polski. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. - Rola dietetyka w procesie leczenia otyłości, oprócz pracy w zakresie ustalania planów żywieniowych i spraw merytorycznych, to bardzo ważna praca w zakresie psychodietetycznym, czyli wspieranie, motywowanie oraz opieka. I taką opiekę zapewniamy naszym Pacjentom - przypomina Aleksandra Stańczyk, dietetyk w gabinecie Projekt Zdrowie w Chrzanowie.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie: pomagamy-nieoceniamy.pl

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 790 618 333 lub za pomocą formularza kontaktowego chrzanow.projektzdrowie.info

 

CENTRUM DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE
32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
tel. kom. 790-618-333
chrzanow@projektzdrowie.info

 

Materiał promocyjny