Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Pomysł na prezent dla przedsiębiorcy

13.11.2019 09:48 | 0 komentarzy | 1 159 odsłona | red

Materiał promocyjny

Początek listopada to okres w którym każdy z nas powoli zaczyna żyć świętami Bożego Narodzenia a to znowu sprawia, że powoli zaczynamy myśleć o upominkach. Jeżeli ktoś z naszych znajomych prowadzi działalność gospodarczą dobrym pomysłem na prezent wydaje się być program do wystawiania faktur. Ale jaki wybrać?

0
Pomysł na prezent dla przedsiębiorcy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Faktura Small Business – dobry program do faktur 2020

Program Faktura Small Business został stworzony przez łódzką firmę Mega – Tech w 2009 r. Od tego czasu program przeszedł wiele modyfikacji tak aby jak najlepiej spełniać wymagania stawiane przez przedsiębiorców. W programie zastosowano wiele funkcjonalności ułatwiających i przyśpieszających jego działanie. Zaliczymy do nich pobieranie danych firm z CEIDG. Na czym to polega? Wystawiając fakturę dla nowego klienta nie musimy wpisywać wszystkich danych ręcznie. Wystarczy, że w odpowiednim oknie wpiszemy numer NIP a reszta danych zaczyta nam się automatycznie. Kolejną funkcjonalnością sprawiającą, że FSB jest to szybki i prosty program do faktur 2020 jest wbudowany moduł wysyłania maili bezpośrednio z programu. Wystawionej faktury nie musimy zapisywać i ręcznie dołączać do wysyłanej wiadomości tylko wszystko dzieje się automatycznie. Oczywiście w programie nie mogło zabraknąć kartoteki towarów i klientów oraz szeregu różnych analiz pomagających obliczyć zyski firmy. FSB jest to program do faktur z jpk. Wygenerowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego zajmuje tylko kilka sekund i taki plik jest gotowy do bezpośredniej wysyłki.

Faktura Small Business – program do faktur z magazynem

Dla przedsiębiorców, którzy potrzebują bardziej zaawansowany program, pozwalający np. na prowadzenie magazynu czy generowanie dokumentów kasowych powstał Faktura Small Business Handel. Za pomocą dokumentów takich jak faktura zakupu, WZ,PZ, MM, PW i RW wprowadzamy i wydajemy towary dbając tym samym o ich prawidłowy stan.

Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko a co za tym idzie blisko jest też coroczny problem przy wyborze prezentu. Oczywiście programy Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel mogą być upominkami dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą, ale jeżeli w naszej rodzinie albo wśród naszych znajomych tacy istnieją warto o tych aplikacjach poważnie pomyśleć.

Materiał promocyjny