Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Pękła rura, nie ma ciepłej wody i na razie ponoć nie da się nic zrobić

10.11.2019 19:05 | 3 komentarze | 8 198 odsłon | Łukasz Dulowski

Chodzi o blok przy Jabłoniowej 2 na osiedlu Młodości w Chrzanowie, którego administratorem jest Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa.

3
Pękła rura, nie ma ciepłej wody i na razie ponoć nie da się nic zrobić
W bloku przy Jabłoniowej 2 na osiedlu Młodości w Chrzanowie lokatorzy będą świętować 11 Listopada bez ciepłej wody
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Napisała do nas pani Agnieszka, lokatorka tego bloku.

- Po raz kolejny pękła rura. Jest to tak notorycznie, że naszym zdaniem Spółdzielnia powinna w trybie pilnym zlecić wymianę starych rur. Niestety, jesteśmy ignorowani i nie jesteśmy w stanie nic z tym zrobić. Ze względu na to, że nie ma właściciela mieszkania (gdzie pękła rura), ciepła woda została wyłączona. Z moich informacji wynika, że Spółdzielnia posiada numery kontaktowe do właścicieli mieszkań podlegających pod PSM. Jednakże musimy czekać aż do wtorku, ponieważ są święta i nikt z PSM nie skontaktuje się z właścicielem mieszkania. Jesteśmy coraz bardziej zdenerwowania i zdeterminowani, aby ktoś końcu poniósł odpowiedzialność za to co się dzieje. Płacimy nie małe czynsze, a notoryczne odłączanie dostępu do ciepłej wody oraz pękające rury w bloku powodują wiele strat dla nas - stwierdza.

Skontaktowaliśmy się z dyżurującym pracownikiem PSM. Powiedział, że właściciel mieszkania, gdzie w niedzielę rano pękła rura, przebywa zagranicą i na razie nie da się nic zrobić. „Procedura" usuwania awarii ma zostać rozpoczęta we wtorek, po święcie 11 Listopada.