Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

20.11.2019 12:00 | 0 komentarzy | 3 087 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 06.11.2019 19:44

Dzieci są dziś bardzo kreatywne i mają mnóstwo ciekawych zainteresowań. Chcemy je poznać, dlatego zapraszamy Was do zabawy "Ja i moje hobby". Pokażcie, co Was kręci i jak lubicie spędzać czas!

 

0
Zabawa dla dzieci „Ja i moje hobby”
Paweł ze swoim psem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O swoim hobby opowiedział nam 10-letni Paweł Jochymczyk z Libiąża:

- Moja przygoda z psem zaczęła się od niewinnego zdjęcia szczeniaka owczarka niemieckiego - już wtedy wiedziałem że albo on żaden. Bruno ma już 13 m-cy jest potężnym  zwierzakiem, moim przytulakiem. Dd pół roku jest również wiernym kompanem na treningach Szachty Libiąskie Dog Training,  gdzie nauczył się posłuszeństwa i obrony. Dzięki temu każdy spacer z nim to pewność  i bezpieczeństwo.. Nie wyobrażam sobie, jak inaczej mógłbym spędzać wolny czas. Kocham go najbardziej. Bruno & Paweł - team forever.

 

Paweł otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców. Więcej informacji znajdziecie na przelom.pl/konkursy