Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Policja szuka sprawcy wypadku na krajówce i apeluje o pomoc

01.11.2019 09:55 | 2 komentarze | 17 296 odsłon | Michał Koryczan

Do wypadku doszło w czwartek wieczorem na Krakowskiej w Dulowej. Rannych zostało pięć osób, w tym trzy ciężko.

2
Policja szuka sprawcy wypadku na krajówce i apeluje o pomoc
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zdarzenie miało miejsce na szosie krajowej nr 79 w czwartek, 31 października, o godz. 19.35.
Jak relacjonuje Iwona Szelichiewicz, rzeczniczka chrzanowskiej policji, kierujący nieznanym pojazdem (najprawdopodobniej było to ciemne audi kombi) jechał od strony Woli Filipowskiej w kierunku Młoszowej.

- W pewnym momencie zaczął wyprzedzać jadące przed nim auta. Nie chcąc zderzyć się z jadącym z naprzeciwka hyundaiem, zjechał z powrotem na prawy pas jezdni i uderzył w chevroleta. Nie zatrzymał się, nie udzielił pomocy i uciekł w stronę Młoszowej. Wskutek uderzenie chevrolet, prowadzony przez 35-latka z Krzeszowic wypadł z toru jazdy i zderzył się czołowo z hyundaiem, kierowanym przez 26-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. W wypadku rannych zostało pięć osób, w tym trzy ciężko - mówi Iwona Szelichiewicz.

Policja szuka sprawcy wypadku i apeluje o pomoc. Wszyscy świadkowie zdarzenia, osoby mające ewentualne nagrania z kamer samochodowych są bardzo proszone o kontakt z komisariatem policji w Trzebini lub Komendą Powiatową Policji w Chrzanowie.

Jeśli ktoś ma zamontowany monitoring na budynku znajdującym się przy drodze krajowej, także jest proszony o przejrzenie nagrania, bo może samochód sprawcy wypadku został zarejestrowany.