Chrzanów
Rozpoczęła się akcja Znicz na chrzanowskich drogach
Od czwartku do niedzieli zmienia się organizacja ruchu przy cmentarzach w Chrzanowie, Balinie i Płazie. Przy wszystkich można się spodziewać dodatkowych patroli policji.

Podobnie jak w latach poprzednich na drogach dojazdowych do cmentarzy zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Policja apeluje o zwrócenie na to szczególnej uwagi.
Przy cmentarzach w Chrzanowie przy ul. Marchettiego i Skorupki, a także w Balinie przy ul. Kolbego, w Płazie przy ul. Hetmańskiej oraz na chrzanowskim osiedlu Kościelec pojawiły się znaki zakaz zatrzymywania się wraz z tabliczką T - 24 (informuje, że pojazd zostanie odholowany na koszt właściciela).
Policja apeluje o zwrócenie szczególnej uwagi na pieszych, zwłaszcza wieczorem i w nocy oraz przy wystąpieniu niekorzystnych warunków pogodowych, gdy mamy do czynienia z ograniczoną widocznością.
Należy również stosować się do poleceń wydawanych przez policjantów lub innych funkcjonariuszy, pełniących służbę w rejonach cmentarzy.