Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Błyskawica za plecami lidera

28.09.2019 20:00 | 0 komentarzy | 4 135 odsłony | Michał Koryczan

Dzięki wygranej w Rozkochowie, Myślachowice zostały nowym wiceliderem chrzanowskiej A-klasy. Ważne zwycięstwa odniosły drużyny z Chrzanowa i Woli Filipowskiej.

0
Błyskawica za plecami lidera
Tomasz Ryba, trener Błyskawicy Myślachowice
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA NOŻNA

Klasa A - Chrzanów

Nowym wiceliderem została Błyskawica Myślachowice. Drużyna dowodzona przez trenera Tomasza Rybę rozbiła na wyjeździe beniaminka z Rozkochowa.
Kolejne trzy punkty zainkasował Fablok Chrzanów. Dzięki dwóm trafieniom Szymona Stacha pokonał na swoim boisku Start Kamień. Goście kończyli mecz w ósemkę. Trzech zawodników Startu obejrzało bowiem czerwone kartki.
Zgodnie z przedmeczowymi przewidywaniami, derby gminy Krzeszowice zakończyły się triumfem Wolanki Wola Filipowska nad Victorią Zalas, która przegrała ósme spotkanie w tym sezonie.
Serię trzech przegranych pojedynków ligowych przerwała Zagórzanka Zagórze, która zremisowała na własnym terenie z Ciężkowianką Jaworzno.
Trzecią wygraną w obecnych rozgrywkach odniosła Wisła Jankowice, pokonując u siebie Tęczę Tenczynek. Goście, którzy zanotowali udany start sezonu, zanotowali szósty mecz z rzędu bez zwycięstwa.
W niedzielę w chrzanowskiej A-klasie czeka nas jeszcze jedno spotkanie. Prowadząca w tabeli Zgoda Byczyna zmierzy się na wyjeździe z Promykiem Bolęcin.

Wyniki sobotnich meczów 9. kolejki:

Fablok Chrzanów - Start Kamień 2-0
Zagórzanka Zagórze - Ciężkowianka Jaworzno 2-2
Victoria Zalas - Wolanka Wola Filipowska 0-5
Wisła Jankowice - Tęcza Tenczynek 2-0
Wisełka Rozkochów - Błyskawica Myślachowice 0-7


Klasa A - Kraków

Świt Krzeszowice - Maszycanka Maszyce 1-0

Krzeszowicki zespół wygrał z Maszycanką i przynajmniej do niedzieli będzie wiceliderem rozgrywek. Świt zniwelował też część strat do prowadzących w tabeli Orląt Rudawa. Drużyna ta zremisowała bowiem w sobotnim pojedynku wyjazdowym z Wisłą Jeziorzany 2-2.