Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Fakturowanie z JPK 2020

23.09.2019 13:07 | 0 komentarzy | 1 175 odsłona | red

Materiał promocyjny

Wystawianie faktur nie jest trudne. Jednak gdy dochodzą do tego ciągłe zmiany prawne przedsiębiorca może czuć się zagubiony w formalnościach. Rozwiązaniem jest posiadanie dobrego oprogramowania, które na bieżąco dostosowuje się do zmian w regulacjach.

0
Fakturowanie z JPK 2020
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jaki program do fakturowania z jpk 2020?

Rok 2019 przyniósł i przyniesie w niedługim czasie wiele zmian dla przedsiębiorców. Przedsiębiorcy zastanawiają się jak będzie wyglądał rok 2020? Czy będzie dla nich korzystny? Aby móc wystawiać dokumenty w zgodzie z przepisami prawa warto już teraz wyposażyć firmę w dobry program do faktur, który pozwoli np. przygotować plik JPK oraz podstawowe dokumenty. W firmie wystąpią takie dokumenty jak: faktura VAT, faktur bez VAT, faktura proforma, korekta, faktura VAT marża, uproszczona, zaliczkowa, końcowa czy paragon fiskalny. Przedsiębiorstwo musi posiadać program, który umożliwi przygotowanie podstawowych rodzajów faktur i innych plików dokumentów. Dobrą propozycją jest program Faktura Small Business Handel. To program do fakturowania opracowany przez łódzkiego producenta MEGA-TECH.

Sprawdzone połączenie w jedynem programie

Fakturowanie 2020 warto rozpocząć od programu Faktura Small Business Handel. To narzędzie, które łączy program do faktur z opcjami magazynowymi i pozwalającymi generować plik JPK_VAT, JPK_FA i JPK_MAG. Dzięki wbudowanym funkcjom magazynowym użytkownik FSBH wystawi w kilka minut podstawowe dokumenty magazynowe: PZ, WZ, RW, PW i MM. Szybko jest w stanie przeprowadzić inwentaryzację. Program wskazuje braki towarów w magazynie i dostarcza przydatne raporty i analizy ze sprzedaży. Program oferuje również możliwość pracy wielostanowiskowej, wysyłkę dokumentów do klientów e-mailem, przygotowanie faktur cyklicznych czy wystawianie ich w obcej walucie i języku. FSBH to prosty program, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników.

Nowy rok to nowy krok. Przedsiębiorcy już teraz powinni zrobić pierwszy krok w kierunku lepszego fakturowania w nowym roku 2020. Dobrze przetestowane narzędzie zaprocentuje szybkim i przejrzystym fakturowaniem w przyszłości. Z programem Faktura Small Business Handel z pewnością wystawianie faktur dostosowanych do nowych przepisów będzie łatwiejsze.

Materiał promocyjny