Nie masz konta? Zarejestruj się

Wygiełzów

Eksperci doradzą. Wystarczy przyjść

20.09.2019 13:45 | 0 komentarzy | 2 281 odsłony | Tadeusz Jachnicki

Informacja na temat świadczeń, czy ulg dla rozpoczynających biznes, a także możliwość założenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych.

0
Eksperci doradzą. Wystarczy przyjść
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To wszystko będzie czekać na odwiedzających stanowisko konsultacyjne ZUS, w najbliższą niedzielę 22 września w czasie odpustu Pod Czerwoną Jarzębiną w Wygiełzowie.

Ekspertów ZUS będzie można zapytać o świadczenia emerytalno-rentowe (np. świadczenie 500+ dla osób niepełnosprawnych).

- Pomożemy również osobom, które planują zacząć działalność gospodarczą. Ulga na start, działalność nieewidencjonowana, czy mały ZUS to ważne wsparcie na początku prowadzenia własnego biznesu. Dlatego warto wiedzieć, na czym dokładnie te programy polegają. Doradzimy także przedsiębiorcom, którzy już dłużej prowadzą działalność gospodarczą a mają pytania i wątpliwości. A jeżeli ktoś woli kontakt przez internet, to będzie świetna okazja, by taki dostęp uruchomić. Przy naszym stanowisku będzie można założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS - zachęca Anna Szaniawska, regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim.

Stanowisko ZUS będzie można znaleźć na obszarze muzeum Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie w godzinach od 10:30 do 14:30.