Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

15.09.2019 20:00 | 0 komentarzy | 2 618 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 11:59

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

0
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Agata Pietrzyk na wakacjach w Chorwacji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejną fotkę dostaliśmy od Agaty Pietrzyk z Chrzanowa:

- Zdjęcie przedstawia mnie i zostało zrobione w Chorwacji, w miejscu niesamowicie klimatycznym. W okolicy miasta Szybenik na wyspie Ljuljeva usytuowana jest twierdza Św. Mikołaja. Wybudowana została w XVI wieku dla celów obrony miasta przed tureckimi atakami od strony morza. Całe to miejsce jest perełką zarówno historyczną jak i przyrodniczą. Bajkowa wręcz, leśna sceneria, dźwięk - wydawać by się mogło wszędobylskich cykad, sama forteca i przejrzysta woda, w której można podziwiać cuda podwodnego świata robią ogromne wrażenie. Cudowna spacerowa trasa, z jednym tylko odcinkiem o nieco większym stopniu trudności poprzez nagromadzone kamienie i wodę (radzę zabrać do plecaczka buty do pływania, bo pokonanie tego fragmentu na boso dla osób o wrażliwych stopach może być ciężkim doświadczeniem). Polecam to miejsce każdemu, kto podobnie, jak ja unika zgiełku zatłoczonych kurortów i szuka do zwiedzania takich właśnie magicznych perełek.

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.