Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

11.09.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 844 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 05.09.2019 11:21

Dzieci są dziś bardzo kreatywne i mają mnóstwo ciekawych zainteresowań. Chcemy je poznać, dlatego zapraszamy Was do zabawy "Ja i moje hobby". Pokażcie, co Was kręci i jak lubicie spędzać czas!

0
Zabawa dla dzieci "Ja i moje hobby"
Nikola z agawą brodatą
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ewa Niciarz z Zagórza napisała o hobby córki:

- Nikola interesuje się zwierzętami głównie tropikalnymi i egzotycznymi, takimi jak: węże zbożowe, agamy brodate, gekony lamparcie, gekony orzęsione, kraby tęczowe, żółwie żółtolice, legwany zielone. Najbardziej zaprzyjaźnia się z agamą brodatą o imieniu Agusia. Jej hobby to terrarystyka. W przyszłości chciała by pracować w egzotarium.

Nikola otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Ja i moje hobby" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".