Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"

08.09.2019 20:00 | 0 komentarzy | 2 514 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 11:14

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

0
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Andrzej i Dorota Bednarz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zdjęcie konkursowe wraz z opisem otrzymaliśmy od  Andrzeja i Doroty Bednarz z Chrzanowa:

- W tym roku postanowiliśmy z żoną spełnić nasze marzenie i przejść wybrzeżem Bałtyku od Ustki do Helu wyłącznie po piasku. Mając na plecach namiot, śpiwory i karimaty byliśmy  wolni i niezależni. Wyprawa trwała 6 dni, w tym było 5 dni marszu. Pokonaliśmy ok. 160 km cudownego wybrzeża od  25.05. do 31.05.2019.r . Idąc nawet 40 km dziennie można nikogo nie spotkać, tylko my i Bałtyk - cudownie! Należymy od tego roku do Pocztu Bałtyckich Długodystansowców jako pierwsi z Chrzanowa. Za rok idziemy znowu!

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.