Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

10.09.2019 12:00 | 0 komentarzy | 2 423 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 10:36

Wracamy do naszej czytelniczej zabawy, która cieszyła się dużym powodzeniem. Jest to dla nas dowód na to, że książki nie odeszły jednak w zapomnienie i Wy - mali czytelniczy oraz Wasi rodzice czytacie i lubicie tę formę spędzania wolnego czasu.

0
Zabawa dla dzieci "Moja ulubiona książka"
Zosia z ulubioną serią książek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Napisała do nas Ilona Nowak-Galus z Trzebini, na prośbę swojej córki Zosi:

- Mam na imię Zosia i chociaż mam dopiero 3 i pół roku bardzo lubię, jak rodzice czytają mi książeczki, przeznaczone dla najmłodszych, a szczególnie te, których bohaterką jest Kicia Kocia. Ich autorką jest Anita Głowińska, wydawnictwo Media Rodzina. Lubię te książeczki, bo razem z tytułową bohaterką oraz wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem  odkrywam świat i uczę się najważniejszych zasad w codziennym życiu. Wraz z kotką  poznałam np.: pracę strażaka i policjanta, wiem jak zachować się podczas burzy, czy na ulicy. W książeczkach podobają mi się także duże i wyraziste ilustracje.

Zosia otrzymuje od nas nagrodę książkową ufundowaną przez księgarnię internetową selkar.pl. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".