Materiały promocyjne

Firma „Alventa" Spółka Akcyjna w Alwerni poszukuje kandydatów/ki do pracy

29.08.2019 15:42 | 0 komentarzy | 4 075 odsłony | red

Firma „Alventa" Spółka Akcyjna w Alwerni poszukuje kandydatów/ki do pracy na stanowisku:
Technolog

Firma „Alventa" Spółka Akcyjna w Alwerni

poszukuje kandydatów/ki do pracy na stanowisku:

Technolog

Główne zadania:
Osoba zatrudniona na stanowisku Technologa będzie odpowiedzialna między innymi za:
• udział w opracowaniu rocznych planów badawczo - rozwojowych Firmy;
• organizację i prowadzenie prac badawczych zgodnie z ustalonym planem pracy;
• analizę literatury branżowej oraz dobór optymalnych technik badań analitycznych; i instrumentalnych z wykorzystaniem specjalistycznej infrastruktury badawczo - rozwojowej;
• poszukiwanie nowych, optymalnych rozwiązań technologicznych; standaryzację i optymalizację procesów technologicznych; wsparcie w opracowaniu wytycznych dla planowanych i prowadzonych prób technologicznych;
• zarządzanie wiedzą dotyczącą opracowywanych oraz stosowanych procesów technologicznych;
• udział w procesach doboru i wdrażania urządzeń produkcyjnych oraz nowych rozwiązań technologicznych;
• monitorowanie procesów technologicznych w celu identyfikacji pojawiających się niezgodności oraz analizowanie przyczyn ich występowania;
• analizowanie prawidłowości pracy maszyn i urządzeń oraz zapewnienie właściwych parametrów ich funkcjonowania;
• opracowanie sprawozdań z realizacji prowadzonych prac badawczych;
• tworzenie, nadzór nad dokumentacją techniczną, technologiczną, jakościową w zakresie realizowanych zadań i archiwizacja;

Głównym zadaniem Technologa będzie prowadzenie działalności badawczo - rozwojowej we współpracy z funkcjonującymi w „Alventa" S.A. Wytwórniami i Działem Rozwoju.

Oczekiwania:
Rekrutacja na nowe stanowiska będzie otwarta dla każdej osoby bez względu na płeć, wiek, rasę, przekonania, poglądy polityczne czy religijne.  Od Kandydatów oczekujemy:
• posiadania wykształcenia wyższego chemicznego lub pokrewnego;
• umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
• dobrej znajomość  języka angielskiego;
• posiadania prawa jazdy kategorii B;
• umiejętności pracy w zespole i organizacji pracy własnej
• kreatywności, samodzielności i operatywności;
• umiejętność rozwiązywania bieżących problemów i analitycznego myślenia;
• gotowości do podejmowania nowych wyzwań;
• zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
• wysokiej dyspozycyjność;
Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze;
• możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju;
• bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
• atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych;
• przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) z dopiskiem "Rekrutacja-Technolog" w terminie 14 dni na adres:
„Alventa" S.A.
ul. K.Olszewskiego 25
32-566 Alwernia
e-mail: nop@alventa.com

W dokumentach należy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji".
O terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci na ww. stanowisko zostaną poinformowani indywidualnie. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oświadczamy, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne wykorzystywane będą jedynie na potrzeby procesu rekrutacji i nie będą przechowywane po jego zakończeniu. Administratorem danych osobowych jest „Alventa" S.A., ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia. Szczegółowe dane dotyczące Administratora dostępne są na www.alventa.com