Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Wynajmij samochód bez najmniejszych obaw

27.08.2019 10:52 | 0 komentarzy | 2 003 odsłony | red

Materiał promocyjny

Dobre wypożyczalnie samochodów są rozproszone dzisiaj w praktycznie wszystkich większych i mniejszych miastach Polski. Mają swoje oddziały, wprowadzając między innymi możliwość wynajmu auta w jednej części kraju, a zwrotu w innej. Oferują sprytne usługi dla klientów prywatnych oraz biznesowych, które bez wahania można nazwać usługami szytymi na miarę.

0
Wynajmij samochód bez najmniejszych obaw
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Usługi szyte na miarę
Samochody można rezerwować poprzez prosty do wypełnienia formularz online. To właśnie dzięki temu auto można wybrać na spokojnie, bez presji czasu, porównując między innymi dostępne modele oraz związane z wynajmem koszty. Każdy klient może kalkulować, która rozwiązanie będzie najbardziej korzystne dla niego. Do wyboru są samochody zarówno z klasy ekonomicznej, wygodne auta do poruszania się po mieście, przestronne i komfortowe auta rodzinne, czy wreszcie prestiżowe auta dla biznesu. Każdy klient może znaleźć opcję najlepszą dla siebie, wypożyczyć samochód w prosty sposób, a następnie oddać go bez żadnych komplikacji.

Wynajem samochodów Katowice w trybie krótkoterminowym
Najbardziej popularna opcja na wynajem samochodu to tryb krótkoterminowy. Oznacza to, że auto jest wypożyczane na kilka lub kilkanaście dni. Można wynająć na przykład podczas wakacji, lub gdy podróżuje się w delegacji do odległego miasta. Auto można odebrać na przykład z lotniska, co jest bardzo wygodne dla biznesmenów podróżujących właśnie w ten sposób. Istnieje również możliwość wynajmu samochodu z kierowcą, co jest jeszcze bardziej prestiżowym wyborem.

Wynajem samochodów w trybie długoterminowym
Zupełnie nową usługą jest też wynajem aut w trybie długoterminowym, co w praktyce oznacza wypożyczenie samochodu nawet na rok lub dłużej. Taka opcja to oferta głównie dla biznesu, pozwalająca zrezygnować na przykład z zakupu samochodów firmowych lub ich leasingu. To rozwiązanie pozwalające jednocześnie ujmować koszty wynajmu auta w koszty prowadzenia firmy. Można zatem powiedzieć, że to usługa szyte na miarę ze wszystkimi plusami, która jednocześnie niweluje największe minusy.

Materiał promocyjny