Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"

01.09.2019 20:00 | 1 komentarz | 2 600 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 22.08.2019 18:08

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

1
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Joanna Bizoń z synkiem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejną konkursową fotkę dostaliśmy od Joanny Bizoń z Zagórza, która napisała do nas kilka słów:

- Na zdjęciu jestem ja, z synkiem Pawełkiem. Kęsów to wieś sołecka w Polsce położona w województwie świętokrzyskim,w gminie Opatowiec, otoczona polami rolnymi. Panuje tutaj spokój z dal od zgiełku głośnych miast. Taka atmosfera pozwala na wyciszenie. Oświetlenie drogi gaśnie o 23:00, dzięki czemu, nocne niebo jest czyste jak łza. Liczba mieszkańców wynosi 87. Kęsów po raz pierwszy został wspomniany Przez Jana Długosza w Liber beneficiorum. Wieś ta należała kiedyś do majątku rogowskiego, znajdowały się w niej dobra folwarczne i dworska cegielnia .

 

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.