Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

28.08.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 434 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 18.08.2019 11:14

Lato, to czas odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Pokażcie nam, jak najbardziej lubicie spędzać ten czas. Czy są to zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, pływanie nad wodą, czy w basenie, spacer z rodzicami albo szaleństwa na placu zabaw.

0
Zabawa dla dzieci "Jak się bawisz latem?"
Wiktoria podczas puszczania baniek mydlanych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Marzena Maziarka z Poręby Żegoty, mama 4-letniej Wiktorii opowiedziała nam o ulubionej zabawie swojej córki:

- Lato to czas upalny, ale gdy tylko jest troszeczkę chłodniej, można zrezygnować z zabaw w wodzie na rzecz innej dziecięcej rozrywki. Moja 4 letnia córka Wiktoria uwielbia puszczać bańki mydlane bez względu na pogodę.

Wiktoria otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max.

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Jak się bawisz latem?" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie zdjęcie podczas zabawy, wraz z opisem oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy `Jak się bawisz latem?" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".