Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"

18.08.2019 20:00 | 0 komentarzy | 4 203 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 13.08.2019 13:12

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

0
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Dominika Kulczycka-Wójcik karmiącą orzechami młodego Makaka Berberyjskiego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejne zdjęcie otrzymaliśmy od Dominiki Kulczyckiej-Wójcik z Alwernii:

- Zdjęcie przedstawia mnie, karmiącą orzechami młodego Makaka Berberyjskiego w jego naturalnym środowisku. To cudowne miejsce w północnej części Maroka, niedaleko Fezu, w którym mamy możliwość przebywania z małpami w lesie cedrowym w Ifrane National Park, w którym żyją naturalnie. Przynoszenie małpkom orzechowych smakołyków, jest dla Marokańczyków zupełnie naturalne i stanowi fantastyczne doświadczenie. Trzeba jednak uważać, bo Makaki to mali złodzieje.

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 14.08, 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.