Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

21.08.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 973 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 13.08.2019 11:24

Lato, to czas odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Pokażcie nam, jak najbardziej lubicie spędzać ten czas. Czy są to zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, pływanie nad wodą, czy w basenie, spacer z rodzicami albo szaleństwa na placu zabaw.

0
Zabawa dla dzieci "Jak się bawisz latem?"
Ewa Nowak z córką Zosią podczas rowerowej wycieczki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ewa Nowak z Zalasu napisała do nas i opowiedziała o ulubionej rozrywce wakacyjnej swojej córki Madzi:

- Dla Madzi nie tylko lato, ale i cały rok, jeśli tylko pogoda na to pozwala, najlepszą zabawą jest jazda na rowerze. W wakacje codziennie jeździmy na 15 - 20 km wycieczki, zwiedzając wszystkie okoliczne miejscowości i leśne zakamarki. Madzia mówi tak: "Gdy wspólnie pedałujemy z mamą, żadna góra nam nie straszna, a na ruchliwej drodze czuję się pewnie i bezpiecznie".

Madzia otrzymuje od nas słodkości z Dan Cake oraz bon na zakupy w Bioro-Max.

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Jak się bawisz latem?" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie zdjęcie podczas zabawy, wraz z opisem oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy `Jak się bawisz latem?" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".