Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Faktury dla zwolnionych z VAT - wystawiaj w kilka minut!

08.08.2019 13:36 | 0 komentarzy | 903 odsłony | red

Materiał promocyjny

Przedsiębiorca korzystający ze zwolnienia z podatku VAT na pewno potrzebuje dobrego programu do wystawiania faktur bez VAT. Czym powinno odznaczać się najlepsze do pracy narzędzie? Przeanalizujmy program od łódzkiej firmy MEGA-TECH.

0
Faktury dla zwolnionych z VAT - wystawiaj w kilka minut!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Program do faktur bez VAT Faktura Small Business

MEGA-TECH przygotowało oprogramowanie dla firm zwolnionych z VAT, czyli Faktura Small Business. Program ten jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Można w nim bez trudu w kilka minut przygotować potrzebne dokumenty takie jak faktura dla zwolnionych z VAT, ale i również paragony fiskalne, dowody sprzedaży czy faktury zawierające podatek VAT, jeżeli zmieni się status podatnika. Program umożliwia dowolną personalizację wyglądu dokumentów poprzez dodanie do nich własnego logo, pieczątki i danych firmy. Korzystający może uprościć sobie pracę poprzez stworzenie przydatnych kartotek towarów i klientów. Uszeregowanie danych i odpowiednie ich oznaczenie wpłynie na komfort pracy w przyszłości. Program Faktura Small Business to funkcjonalne oprogramowanie wyposażone w opcje automatycznego pobierania danych kontrahentów na podstawie numeru NIP firmy, czy średniego kursu walut ze strony NBP. Program ten jest stale aktualizowany przez producenta i dostosowywany do zmieniających się przepisów prawnych. To wygodne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy.

Inne ważne funkcje, które warto poznać

Program Faktura Small Business pozwala na pracę wielostanowiskową. Opcja ta jest bardzo ciekawa i przydatna szczególnie gdy z programu w firmie korzysta więcej niż jedna osoba na kilku różnych urządzenia. Wersja sieciowa pozwala wystawiać faktury i potrzebne dokumenty online dzięki wspólnej bazie danych utworzonej na dedykowanym serwerze. Możliwość ta zabezpiecza korzystających od niepotrzebnej duplikacji wprowadzanych informacji. Wprowadzone zmiany są widoczne dla wszystkich zainteresowanych użytkowników. Program Faktura Small Business to również przydatne analizy i statystyki wykorzystywane w firmach np. do analiz sprzedaży czy klientów. W programie bez trudu można wygenerować Jednolity Plik Kontrolny, wysyłać dokumenty do klientów e-mailem czy seryjnie drukować. Oprogramowanie jest uniwersalne gdyż dostosowane zarówno dla zwolnionych jak i czynnych podatników VAT.

Faktura bez VAT to popularny dokument. Firma, która chce ją wystawić musi posiadać właściwe do tego celu oprogramowanie. Program do faktur od MEGA-TECH to dobra propozycja, która z pewnością ułatwi wystawianie dokumentów i codzienną pracę.

Materiał promocyjny