Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Najgorętsza para operetkowa w Polsce zawita do Trzebini!

05.08.2019 18:00 | 0 komentarzy | 4 099 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 05.08.2019 16:04

OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbędzie się 6 września 2019 roku w Domu Kultury "Sokół" w Trzebini. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata operetki i musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków.

0
Najgorętsza para operetkowa w Polsce zawita do Trzebini!
Operetkowa Petarda Przebojów w Trzebini!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama.

Zabrzmią duety wszech czasów, jak „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem za sprawą porywających solistów, Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Zespołu Straussowskiego, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający soliści baletu.

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. Zapraszamy do wspólnego muzykowania.

Obsada:
Joanna Wojtaszewska – Sopran
Kamil Roch Karolczuk – Tenor
Kameraliści Zespołu Straussowskiego
Soliści Baletu

 

Czas trwania koncertu: 80 minut (bez przerwy)

Bilety w cenie 55 zł do nabycia w Domu Kultury "Sokół" w Trzebini.