Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

14.08.2019 12:00 | 0 komentarzy | 1 755 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 13:33

Lato, to czas odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Pokażcie nam, jak najbardziej lubicie spędzać ten czas. Czy są to zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, pływanie nad wodą, czy w basenie, spacer z rodzicami albo szaleństwa na placu zabaw.

0
Zabawa dla dzieci "Jak się bawisz latem?"
Tomek podczas opieki nad końmi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Magdalena Jaśko z Chrzanowa napisała do nas maila o ulubionym zajęciu syna podczas wakacji:

- Mój syn Tomek wolny czas spędza w stajni. Pomaga mi czyścić i karmić naszego konia Pagaja a potem wsiada na niego i jeździ pod moim okiem. Kontakt z końmi wycisza i uspokaja. Polecamy razem z Tomciem.

Tomek otrzymuje od nas słodkości z Dan Cake oraz bon na zakupy w Bioro-Max.

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Jak się bawisz latem?" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie zdjęcie podczas zabawy, wraz z opisem oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy `Jak się bawisz latem?" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".