Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"

04.08.2019 20:00 | 0 komentarzy | 2 494 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 13:17

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

0
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Adrian Gęsikowski z przyjaciółmi na Teneryfie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejne zdjęcie przysłał Adrian Gęsikowski:

- Zdjęcie zostało wykonane na Teneryfie i znajdują się na nim moi przyjaciele, z którymi zawsze chętnie podróżuję. W tle widoczny szczyt wulkanu Teide wys. 3718 m n.p.m, będący zarazem najwyższą górą Hiszpanii. Podczas, gdy na wybrzeżu wyspy temperatura dochodzi do 30 stopni Celsjusza, w tym samym czasie u podnóża tej ogromnej góry jest jedynie 5 stopni!

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 14.08, 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.