Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Więcej lotów z Krakowa do Amsterdamu

31.07.2019 13:42 | 0 komentarzy | 2 175 odsłony | Alicja Molenda

KLM zwiększa liczbę lotów z Krakowa do Amsterdamu z trzech do czterech dziennie; dodatkowy rejs dostępny będzie od 2 września do 26 października 2019 r.

0
Więcej lotów z Krakowa do Amsterdamu
Do kraju tulipanów KLM-em
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nowy, wieczorny rejs, dostępny już w sprzedaży, oznacza poprawę dostępności trasy w sezonie letnim.
Czwarty, codzienny rejs (KL1998), którego odlot z Krakowa zaplanowany jest na godzinę 19:15 będzie lądował w Amsterdamie o 21:15. Wylot z Amsterdamu do Krakowa (KL1997) zaplanowano na godzinę 16:40, z przylotem do stolicy Małopolski o godzinie 18:35. Rejs będzie obsługiwać ten sam typ samolotu, co pozostałe loty KLM między Krakowem a Amsterdamem. Pasażerowie będą podróżować na pokładzie samolotu Embraer E 190.

 

KLM
Od 100 lat Royal Dutch Airlines (Królewskie Holenderskie Linie Lotnicze) są pionierem w lotnictwie pasażerskim i najstarszą linią lotniczą na świecie, która nadal działa pod swoją oryginalną nazwą. KLM zajmuje obecnie pierwsze miejsce wśród linii europejskich pod względem punktualności (według FlightStats). Siatka bezpośrednich połączeń KLM z wylotem z Amsterdamu obejmuje aktualnie 165 destynacji. Linia oferuje loty dysponując nowoczesną flotą ponad 168 samolotów i zatrudnia 32 tysiące pracowników na całym świecie. W 2018 KLM przewiózł 34,1 miliona pasażerów. Sieć lotów KLM łączy Holandię ze wszystkimi kluczowymi regionami świata zarówno pod względem turystyki, jak i biznesu i jest potężnym silnikiem napędzającym holenderską gospodarkę. Linie KLM są obecne w czterech miastach w Polsce: Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a od i maja b.r. - również we Wrocławiu. Ze wszystkich czterech miast w Polsce linia oferuje loty przez Amsterdam w świat.