Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Kalendarze reklamowe - Chrzanów wybiera efektywną formę promocji

22.07.2019 15:00 | 0 komentarzy | 726 odsłon | red

Materiał promocyjny

Efektowne i praktyczne - kalendarze reklamowe to coś, o czym powinien pomyśleć każdy właściciel firmy. Warto postawić na ten nośnik reklamy, ponieważ jest niedrogi i przydaje się przez cały rok i to każdego dnia. Profesjonalnie wykonany gadżet tego typu jest inwestycją, która się opłaca!

0
Kalendarze reklamowe - Chrzanów wybiera efektywną formę promocji
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamiast notatnika

Mimo że zapisanie gdzieś ważnej informacji czy zaznaczenie istotnej daty nie zajmuje dużo czasu, to często rezygnujemy z takich zapisków, licząc na niezawodność swojej pamięci. Czasem decydujemy się na zanotowanie ważnej informacji byle gdzie - na przypadkowej kartce czy paragonie, które później najczęściej gdzieś się zawieruszają. Bywa, że używamy papierowego lub elektronicznego (w telefonie) notatnika. Jest to dość dobry pomysł, jednak nie zawsze niezawodny. Kalendarze reklamowe mają nad nimi pewną przewagę, bowiem zagląda się do nich lub spogląda się na nie częściej. Gadżety te wiszą na ścianie lub na lodówce, stoją lub leżą na biurku bądź są obowiązkowym wyposażeniem torebki. Pomagają w pracy, ale są też bardzo przydatne podczas organizowania wolnego czasu. Już samo zapisywanie ważnych informacji w kalendarzu firmowym pomaga w zapamiętywaniu dat czy innych zapisków i sprzyja budowaniu świadomości marki.

Nienachalna, ale skuteczna promocja firmy

Wszechobecność reklam - tych pomysłowych i na wysokim poziomie, jak i tych niższego kalibru, może irytować ich odbiorców. Jednak bez reklamy bardzo trudno jest wypromować produkty lub usługi. Kalendarze firmowe z logo i interesującą grafiką to idealna opcja, dla tych, którzy chcą zyskać nowych klientów i utrwalić biznesowe relacje z kontrahentami. Osoba obdarowana organizerem reklamowym ma przecież codzienny kontakt z logotypem wydrukowanym na kalendarzu, każdego dnia widzi też hasła reklamowe i grafiki kojarzące się z branżą, w której działa firma. Co ważne, odbiorca reklamy w takiej formie, nie jest bombardowany hałaśliwymi komunikatami. Właściciele chrzanowskich firm chętnie decydują się na kalendarze na zamówienie. Podkreślają, że ich klienci, pracownicy i partnerzy biznesowi chętnie przyjmują takie gadżety. Jak się okazuje, dzięki nim z czasem odczuwają większą więź z firmą.

Powierzchnia reklamowa dostosowana do indywidualnych potrzeb

Wybierając kalendarze reklamowe, trzeba zastanowić się między innymi nad tym, jaki rodzaj organizera wybrać. Istnieją rozmaite kalendarze firmowe - jednodzielne, trójdzielne, książkowe, na lodówkę i inne plannery. Szczególną popularnością cieszą się bez wątpienia kalendarze w formie książkowej, ponieważ mają dużo powierzchni reklamowej. Jednak można też zdecydować się na kalendarz do powieszenia lub postawienia w miejscu, w którym przebywa się każdego dnia. Również one mają sporo miejsca na reklamę - jest ona cały czas widoczna. Kalendarze na zamówienie mogą być świetnie dostosowane do indywidualnych oczekiwań i wymagań Klienta - aby się o tym przekonać, wystarczy zamówić je w odpowiednim sklepie. Wybierając kalendarze reklamowe wysokiej klasy, ma się pewność, że sprezentowane gadżety zostaną docenione i będą istotnym wkładem w budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Marketing, który działa

Kalendarze z logo to tradycyjna forma reklamy, z której wciąż korzysta mnóstwo małopolskich firm działających w różnych branżach. Patrząc na nie, wyrabiamy sobie zdanie o marce - wydaje się ona bardziej przyjazna, a jej produkty i usługi okazują się godne zainteresowania. Trzeba podkreślić, że kalendarze dla firm dzięki personalizacji stają się niekiedy wyjątkowo atrakcyjnie wizualnie. Przemyślana, wyszukana szata graficzna to klucz do sukcesu, jeśli chce się zrobić wrażenie na Kliencie lub partnerze biznesowym. Nie da się zaprzeczyć, że kalendarze dla firm mogą być znakomitą dekoracją biura!

Materiał promocyjny