Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

24.07.2019 12:00 | 1 komentarz | 2 129 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 17:05

Lato, to czas odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Pokażcie nam, jak najbardziej lubicie spędzać ten czas. Czy są to zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, pływanie nad wodą, czy w basenie, spacer z rodzicami albo szaleństwa na placu zabaw.

1
Zabawa dla dzieci „Jak się bawisz latem?”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pani Katarzyna Rulińska z Chrzanowa napisała do nas tak:

- Mój syn Aaron Ruliński uwielbia jeździć na rowerze. Argumentuje to tak: można się szybko  poruszać, można czasem na wolnej przestrzeni poszaleć, można sobie pooglądać ludzi, można się fajnie czuć dzięki jeździe na rowerze.

Aaron otrzymuje od nas słodkości z Dan Cake oraz bon na zakupy w Bioro-Max.

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Jak się bawisz latem?" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie zdjęcie podczas zabawy, wraz z opisem oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy `Jak się bawisz latem?" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom". W zabawie możecie wygrać słodkości z DanCake i bony na zakupy w Biuro-Max.