Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

21.07.2019 20:00 | 1 komentarz | 2 666 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 16:56

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

1
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zdjęcie wakacyjne przysłała Katarzyna Ławczys z Libiąża. Na zdjęciu jest Zuzia z tatą, spacerujący po plaży nad Morzem Bałtyckim, z dala od turystów i krzykliwych straganów. Oto opis miejsca:

- Kiedy w Sasinie skręcamy w brukowaną uliczkę czujemy, że jesteśmy "u siebie". Jeszcze tylko Rezerwat Cisów i już wita nas latarnia morska. To Stilo - koniec świata, nasze miejsce! Mamy tu to, co potrzebne do "naładowania akumulatorów" - spokój, ciszę, żurawie, lisy i dziki posilające się tuż za ogrodzeniem działki, rozgwieżdżone niebo i dzikie plaże, których podobno już nie ma...

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 14.08, 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.