Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

20.07.2019 20:00 | 0 komentarzy | 2 137 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 18.07.2019 16:52

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

0
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oto zwycięzka Konkursowa fotka, którą przysłał do nas Adam Mulka z Trzebini. Przeczytajcie, co napisał w opisie zdjęcia:

- Czy wiecie gdzie w Polsce znajdują się prawdziwe kości Smoka Wawelskiego? Odwiedziliśmy Muzeum Paleontologiczne w niewielkich Lisowicach. Oprócz kości pierwszego polskiego dinozaura (rodzaj: smok, gatunek: wawelski) odkryto tam też największego na świecie gada ssakokształtnego - dicynodonta. Mieliśmy okazję wziąć do ręki jego kość udową i ugiąć się pod jej ciężarem! Polecamy wszystkim wycieczkę w to niezwykłe miejsce.

Jeszcze raz, serdecznie gratulujemy wygranej.

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019 r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 14.08, 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.