Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

13.07.2019 20:00 | 1 komentarz | 3 466 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 15:25

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

1
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trzecią konkursową fotkę przysłała do nas Lucyna Zagórska z Zagórza:

- To wakacyjne zdjęcie z podróży do Włoch. Krzywa Wieża jest z pewnością jednym z najbardziej znanych zabytków nie tylko Toskanii, ale całych Włoch. Ta charakterystyczna przekrzywiona dzwonnica stoi tuż koło katedry na Placu Cudów. Budowa wieży trwała 177 lat. Obecnie wieża ma wysokość 54,98m, odchyliła się od pionu o około 5 metrów (średnio o milimetr rocznie). Zachęcam wszystkich do podróży w te rejony Europy. Jest naprawdę pięknie!

 

Konkurs będzie trwał od 19 czerwca do 15 września 2019 r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 17.07, 14.08, 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.