Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Zabawa dla dzieci „Jak się bawisz latem?”

13.07.2019 08:00 | 0 komentarzy | 1 256 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 15:17

Lato, to czas odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Pokażcie nam, jak najbardziej lubicie spędzać ten czas. Czy są to zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, pływanie nad wodą, czy w basenie, spacer z rodzicami albo szaleństwa na placu zabaw.

0
Zabawa dla dzieci „Jak się bawisz latem?”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pani Urszula Florian z Zalasu napisała do nas w imieniu swoich synów - Jasia i Stasia.

- Okres wakacji dla moich synków oznacza woda, woda, woda. Kąpiele w basenie nie mają końca, zawsze siedzą w wodzie do oporu. Niesamowite jest to, jak potrafią się wzajemnie chlapać, równocześnie ciesząc się z tego. Dla bezpieczeństwa i  wygody często pływają w kołach, wymyślając nieziemskie zabawy. Chłopcy otrzymują od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max.

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Jak się bawisz latem?" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie zdjęcie podczas zabawy, wraz z opisem oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy 'Jak się bawisz latem?" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".