Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

07.07.2019 10:00 | 0 komentarzy | 3 270 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 07.07.2019 08:07

Lato to czas odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Pokażcie nam, jak najbardziej lubicie spędzać ten czas. Czy są to zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, pływanie nad wodą, czy w basenie, spacer z rodzicami albo szaleństwa na placu zabaw.

0
Zabawa dla dzieci „Jak się bawisz latem?”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mama 6-letniej Marysi, w imieniu córki, przysłała do nas zdjęcie córki, która uwielbia w gorące letnie dni szaleć w basenie na ogrodzie.

Marysia otrzymuje od nas nagrody w postaci słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max.

 

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Jak się bawisz latem?" na adres promocja@przelom.pl. W mailu załączcie zdjęcie podczas zabawy, wraz z opisem oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy 'Jak się bawisz latem?" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".

W zabawie możecie wygrać słodkości z DanCake i bony na zakupy w Biuro-Max.