Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

Pieniądze dla firm

24.06.2019 13:20 | 0 komentarzy | 5 270 odsłon | Tadeusz Jachnicki

Do 30 września przedsiębiorcy mogą starać się o te dotacje.

0
Pieniądze dla firm
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O dofinansowanie mogą się ubiegać małe, średnie a nawet mikroprzedsiębiorstwa. Mowa o dotacjach na realizację innowacyjnych pomysłów.

Do dyspozycji przedsiębiorców przeznaczono ponad 16,4 mln zł.
A czym jest owa innowacja? Co to jest innowacja? To nic trudnego ani skomplikowanego! To po prostu każda zmiana, która coś ulepsza, daje nową jakość lub pozwala stworzyć nowy produkt czy usługę.
Innowatorem może być każdy przedsiębiorca niezależnie od wielkości jego firmy, branży, którą się zajmuje oraz regionu z którego pochodzi.

Beneficjenci mogą ubiegać się o mały bon na innowacje, dla którego maksymalna wartość wydatków kwalifikowanych wynosi 50 000 zł lub o duży bon na innowacje, dla którego maksymalna wartość wydatków kwalifikowanych wynosi 200 000 zł.

Przedsiębiorcy prowadzący swoją działalność w Małopolsce mają możliwość uzyskać dofinansowanie w wysokości aż 85 proc. wydatków kwalifikowanych, bez względu na to czy wnioskodawca uzyskał już wsparcie w ramach bonów na innowacje w poprzednich naborach.

Po informacje w sprawie konkursów można również dzwonić na Infolinię: (12) 616 06 16 lub pozyskać je osobiście w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w Krakowie, Chrzanowie, Nowym Targu, Nowym Sączu i Tarnowie.