Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Dieta sokowa, czyli szybki efekt i oczyszczenie

24.06.2019 12:02 | 0 komentarzy | 1 064 odsłona | red

Materiał promocyjny

Celem diety sokowej jest oczyszczenie organizmu z toksyn, zwiększenie energii, a także ogólne wzmocnienie i przygotowanie organizmu do nadchodzących zmian nawyków żywieniowych.

0
Dieta sokowa, czyli szybki efekt i oczyszczenie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dieta sokowa jest zaliczana do diet wegetariańskich, które zakładają spożywanie o stałych porach, różnorodnych soków warzywnych, owocowych lub warzywno-owocowych. Celem diety sokowej jest oczyszczenie organizmu z toksyn, zwiększenie energii, a także ogólne wzmocnienie i przygotowanie organizmu do nadchodzących zmian nawyków żywieniowych. Dzięki zastosowaniu diety sokowej, zagwarantujemy naszemu układowi pokarmowemu odpoczynek od trawienia rozmaitych, wysoko przetworzonych, smażonych lub ciężkostrawnych posiłków. Zdecydowanie się na detoks sokowy to zdecydowanie się na jedną z najskuteczniejszych form oczyszczania organizmu. Poprawimy zarówno nasze samopoczucie jak i ciało. Dieta sokowa pozwoli nie tylko pozbyć się toksyn z organizmu. Przyczyni się także do zgubienia kilku kilogramów, do wzmocnienia naszego organizmu, doda nam sił i dostarczy wielu witamin. Detoks sokowy to również wzmocnione włosy i promienna cera.

Dla kogo jest skierowana dieta sokowa?
Odpowiedź jest prosta. Dla wszystkich tych, którzy pragną korzystać z dobrego samopoczucia i dla których ważne jest zdrowie. Na taki detoks zdecydowanie mogą się zdecydować osoby prowadzące niezdrowy tryb życia. Jeśli zauważyliśmy u siebie problemy trawienne, spadek energii, gorsze samopoczucie lub zły stan włosów i skóry, skorzystanie z diety sokowej będzie najlepszym rozwiązaniem.

Jak wygląda dieta sokowa?
Każdy kto zastanawia się nad wprowadzeniem kilkudniowej diety sokowej, rozmyśla nad jej przygotowaniem, łączeniem składników, nad wartościami odżywczymi i przede wszystkim nad smakiem. Czy zdołamy sprostać takiemu wyzwaniu? Jeśli mamy mieszane uczucia i niekoniecznie chcielibyśmy posiłkować się wiedzą ze stron internetowych, zastanówmy się nad skorzystaniem z cateringu dietetycznego. Catering dietetyczny w swojej ofercie posiada różnorodne diety, w tym dietę sokową. Decydując się na usługi cateringu dietetycznego nie będziemy musieli się zamartwiać przygotowywaniem soków itp. Opracowany przez dany catering dietetyczny detoks sokowy, zawiera określony zestaw soków, które pozwolą się skutecznie oczyścić, a jednocześnie dostarczą naszemu organizmowi wszelkich składników odżywczych, niezbędnych do właściwego funkcjonowania. Nie chcielibyśmy się przecież czuć wykończeni dietą sokową. Do korzyści płynących z diety sokowej możemy zaliczyć przede wszystkich przyspieszenie metabolizmu, uwolnienie organizmu od toksyn, a także ładniejszą cerę i mocniejsze włosy. Świeżo wyciskane soki dadzą nam poczucie lekkości i pomogą w utracie zbędnych kilogramów. Dieta sokowa naturalnie wzmocni odporność naszego organizmu i utrzyma ciało w dobrej kondycji.

Materiał promocyjny