Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Namioty ekspresowe ozdobą Twojego wydarzenia

18.06.2019 14:07 | 0 komentarzy | 657 odsłon | red

Materiał promocyjny

Imprezy na świeżym powietrzu, takie jak festyny, jarmarki, koncerty i każdego rodzaju festiwale wymagają odpowiedniej oprawy. Oprócz repertuaru, asortymentu czy potencjału zaproszonych gości ważna jest dostępność dla ludzi. Właściwa organizacja stoisk i miejsc wystawowych na świeżym powietrzu może być zapewniona dzięki namiotów wystawowym. A co jeśli organizator nie posiada własnych namiotów? Idealnym rozwiązaniem jest wypożyczalnia namiotów ekspresowych.

0
Namioty ekspresowe ozdobą Twojego wydarzenia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dopasowanie do indywidualnych potrzeb

Każde wydarzenie związane z prezentacją produktów to inne potrzeby związane z namiotami. W wypożyczalni namiotów firmy Vitabri można znaleźć szeroki wachlarz produktów, wśród których znajdują się podstawowe namioty ekspresowe, ale również zaawansowane namioty składające się z wielu kompatybilnych elementów tworzących idealnie spasowaną całość.

Namiot na miarę potrzeb

Korzystając z wypożyczalni namiotów otrzymujemy produkt wysokiej jakości, którego elementy będą dopasowane do konkretnych potrzeb. Przeznaczenie namiotu wystawowego można indywidualnie dopasować do potrzeb klienta. W szerokiej gamie produktów znajdującej się w wypożyczalni namiotów firmy Vitabri znajdziemy nie tylko ekspresowe namioty wystawowe, ale również namioty, które idealnie sprawdzą się podczas ślubów i wesel, rodzinnych imprez okolicznościowych, konferencji, bankietów czy zawodów sportowych.

Wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Wypożyczalnia może kojarzyć się z używanymi wielokrotnie produktami, które nie gwarantują najwyższej jakości, a co za tym idzie, satysfakcji klienta. Wypożyczalnia namiotów oferowana przez Vitabri to produkty najwyższej jakości, które co roku wymieniane są nowe. Każdy z oferowanych namiotów to szereg opatentowanych rozwiązań, które gwarantują bezawaryjność i znakomicie wyglądają na tle prezentowanych produktów.

Od małego eventu do imprezy masowej

Wypożyczalnia namiotów VITABRI to nieograniczone możliwości. Stany magazynowe firmy gwarantują obsługę każdego wydarzenia - od małej, rodzinnej uroczystości do wielkiej imprezy masowej kierowanej do tysięcy ludzi. Nie ważne czy klient potrzebuje jednego namiotu czy siedmiuset stoisk, wypożyczalnia namiotów ekspresowych jest w stanie profesjonalnie zorganizować każde wydarzenie.

Zestaw na miarę oczekiwań

Oferta wypożyczalni namiotów wystawowych to zestawy, które idealnie sprawdzą się podczas każdej imprezy organizowanej wewnątrz lub na zewnątrz. Podstawowy zestaw oferowany klientom to stelaż VITABRI, dach, komplet wszystkich ścianek, ale również obciążniki i rynny odprowadzające wodę. Z takim zestawem można organizować każde wydarzenie, a zwłaszcza to na świeżym powietrzu. Dzięki takiej ofercie wypożyczalni namiotów żadna pogoda nie przeszkodzi w organizacji imprezy.

Do każdego namiotu firma VITABRI oferuje szereg kompatybilnych elementów pozwalający dostosować każdy namiot ekspresowy do własnych potrzeb. Wśród dodatkowego wyposażenia znajdziemy ławy cateringowe, lekkie podłogi polietylenowe z drenażem do odprowadzania wody, szereg lamp oświetleniowych oraz dwa rodzaje ogrzewania, które może być stosowane w namiotach VITABRI.

Profesjonalna obsługa na każdym etapie zamówienia

Decydując się na wypożyczalnię namiotów warto skorzystać z kreatora umieszczonego na stronie internetowej firmy VITABRI, który z pewnością ułatwi sprecyzowanie konkretnych potrzeb. Wszystkie potrzebne dane do wyceny zamówienia są zebrane w jednym miejscu i pozwalają poznać oczekiwania klienta. Wypożyczalnia namiotów oferuje dostawę pod wskazany adres lub odbiór osobisty. Na życzenie klienta profesjonalny zespół ustawi również wynajmowane namioty na terenie imprezy, a po zakończeniu wydarzenia zdemontuje je zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa.

Oto wypożyczalnia namiotów VITABRI - profesjonalizm w każdym calu.

Materiał promocyjny