Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Wakacyjny konkurs fotograficzny z nagrodami „I ja tam byłem”

17.06.2019 18:00 | 0 komentarzy | 3 652 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 17.06.2019 11:48

Wyjeżdzacie na wakacje w ciekawe miejsca w Polsce albo za granicę? Podzielcie się z nami zdjęciami i opisami tych miejsc i wygrajcie wejściówki do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki!

0
Wakacyjny konkurs fotograficzny z nagrodami „I ja tam byłem”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie sobie lub osobie, która wyrazi na to zgodę, w ciekawym miejscu podczas wakacyjnego wyjazdu i napisać w kilku zdaniach, gdzie jesteście, tak, aby zachęcić innych do jego odwiedzenia.

Najpiękniejsze zdjęcia i opisy zostaną nagrodzone i opublikowane w tygodniku "Przełom", na  przelom.pl oraz na naszym fanpage`u na Facebooku.

Oto zasady konkursu:

- zapoznaj się z Regulaminem konkursu na przelom.pl/konkursy

- na adres mailowy promocja@przelom.pl prześlij jedno zdjęcie swojego autorstwa, zrobione w dowolnym miejscu w kraju lub na świecie

- w treści maila podaj: imię i nazwisko autora zdjęcia, krótki, ciekawy opis: kogo i co zdjęcie przedstawia (max 500 znaków)

- w tytule maila wpisz "I ja tam byłem"

- wraz ze zgłoszeniem prześlij poniższe oświadczenie:

Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia wysłanego na konkurs i oświadczam, że nie narusza ono wizerunków ani praw osób trzecich. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu "I jak tam byłem" oraz na nieodpłatne opublikowanie zdjęć w tygodniku Przełom, na przełom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".

Konkurs będzie trwał od 19 czerwca do 15 września 2019 r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 24.07, 21.08, 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki.

Firma Wydawnicza "Przełom" Alicja Molenda jako organizator konkursu zapewnia, iż dane osobowe osób fizycznych zgłaszających się do konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm) oraz, że dane te zbierane i przetwarzane będą tylko do celów związanych z organizacją tego konkursu, a następnie usunięte.