Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Porównywanie cen produktów bez wychodzenia z domu - teraz to możliwe

13.06.2019 11:05 | 0 komentarzy | 903 odsłony | red

Materiał promocyjny

Idziesz na zakupy, a po powrocie do domu okazuje się, że kilka produktów z Twojej listy było właśnie na promocji w innym sklepie. Ile razy zdarzyła Ci się taka sytuacja? Teraz możesz lepiej planować swoje wydatki za zakupy, porównując ceny. Wystarczy, że skorzystasz z portalu takiego jak Kimbino, który gromadzi w swojej bazie gazetki promocyjne najpopularniejszych sklepów w Polsce.

0
Porównywanie cen produktów bez wychodzenia z domu - teraz to możliwe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Atrakcyjne oferty z rabatem to współcześnie standard wśród czołowych marketów. W końcu to właśnie promocyjnymi cenami sklepy walczą o zainteresowanie klienta. Warto to wykorzystać, wyszukując najniższe ceny, czyli wybierając te miejsca, w których wydatek na zakupy będzie znacznie mniejszy. Najlepiej zapoznać się z treścią gazetki już na etapie tworzenia listy produktów do kupienia.

Gazetki promocyjne jako sposób na mądre zakupy

Gazetki promocyjne to doskonałe źródło informacji o najlepszych ofertach w sklepie. Są też idealnym narzędziem do porównywania cen. Jednak do niedawna gazetki były dostępne tylko w wersji papierowej. Dziś zdecydowanie bardziej wygodną formą jest przegląd produktów z rabatem w formie elektronicznej. W takim wypadku nie trzeba zbierać niepotrzebnej makulatury, gdy promocyjne oferty mamy na wyciągnięcie ręki, korzystając z komputera lub telefonu. Ponadto takie rozwiązanie jest przyjazne dla środowiska!

Korzystanie z gazetek promocyjnych to także świetny sposób na śledzenie aktualnych trendów, wybór sprawdzonych przez wielu klientów produktów, okazję do spróbowania nowych smaków czy inspirację w tworzeniu modnego wystroju wnętrza.

Jeśli na co dzień robisz zakupy w popularnych sklepach, gazetki z informacją o aktualnych obniżkach cen będą bardzo przydatne. Porównywanie atrakcyjnych okazji i wybór najlepszej z nich jest wtedy znacznie łatwiejszy. Jeżeli często odwiedzasz sklep Lidl gazetka najnowsza z jego ofertą podpowie, dzięki którym artykułom zapłacisz mniej za zakupy. Dotyczy to zarówno działów spożywczych, jak i kosmetycznych, chemicznych, odzieżowych czy akcesoriów do domu. Gdy często korzystasz z oferty dyskontu takiego jak Biedronka gazetka przyda się w planowaniu najkorzystniejszej dla portfela listy zakupowej.

Kimbino – najwygodniejsze przeglądanie gazetek

Zamiast zbierać papierowe oferty, lepiej skorzystać z portali takich jak Kimbino, które tworzą rozbudowaną bazę aktualnych gazetek. Mając łatwy dostęp do informacji o promocjach w najpopularniejszych sklepach, można wygodnie porównywać ceny, nie wychodząc z domu. Każdy, kto tworzy na ich podstawie listę zakupową w wybranym markecie, z pewnością obniży swoje wydatki, zaoszczędzając pieniądze. Na stronie Kimbino można sprawdzić najnowsze gazetki Lidla, Biedronki i innych sklepów, jak również oferty archiwalne. Przydatna jest też widoczna informacja o czasie obowiązywania promocji.

Gazetka z Lidla, Biedronki i innych sklepów w telefonie

Aby przeglądanie gazetek oraz porównywanie najkorzystniejszych ofert w różnych marketach było jeszcze wygodniejsze, Kimbino oferuje darmową aplikację do zainstalowania na telefonie. Dzięki tej propozycji dostęp do informacji o promocjach jest praktycznie nieograniczony. Najnowsze gazetki Biedronki, Lidla i pozostałych marketów są na bieżąco aktualizowane, a sama aplikacja wskazuje użytkownikowi, które oferty są najbardziej popularne.

Materiał promocyjny