Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

Rozpoczynają się badania. O co mogą cię zapytać?

10.06.2019 12:45 | 0 komentarzy | 3 732 odsłony | Tadeusz Jachnicki

Jak się żyje tobie i twojej rodzinie? Czy potrzebujecie pomocy? Jakie są wasze plany na przyszłość? Na te i wiele innych pytań odpowie rozpoczęte w czerwcu badanie "Kondycja społeczno-gospodarcza rodzin w województwach podkarpackim i małopolskim.

0
Rozpoczynają się badania. O co mogą cię zapytać?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W trakcie realizacji badania ankieterzy odwiedzą domy wybranych Małopolan w celu przeprowadzenia ankiet i wywiadów pogłębionych. Będą również kontaktować się telefonicznie lub internetowo w celu przeprowadzenia ankiety z przedsiębiorcami, jednostkami samorządu terytorialnego i instytucjami realizującymi zadania z zakresu wsparcia rodziny oraz mieszkańcami Małopolski i Podkarpacia, którzy wyemigrowali za granicę.

- Zwracam się do wszystkich Małopolan, a także firm, samorządów i instytucji z naszego regionu z serdeczną prośbą o współpracę i wsparcie pracowników firmy Market Research World, która odpowiada za realizację badania. Państwa udział w ankietach i wywiadach, a w szczególności szczere i wyczerpujące odpowiedzi, będą miały kluczowe znaczenie dla efektywnej realizacji polityki prorodzinnej w Małopolsce - apeluje marszałek województwa Witold Kozłowski.

Wszelkie udzielane przez respondentów informacje będą miały charakter anonimowy i zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji badania.