Przełom Online

07.06.2019 11:04 | 0 komentarzy | 6 329 odsłon | red

Materiał promocyjny

mBank poszukuje kandydatów do pracy

0
Praca w mBanku

mBank poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Twoje zadania:
· aktywna sprzedaż produktów bankowych dla klientów indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty, produkty inwestycyjne)
· obsługa kasowo-dysponencka
· edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
· prowadzenie akcji promocyjnych
· budowanie pozycji rynkowej mBanku

Jeśli z łatwością nawiązujesz relację i masz pierwsze doświadczenia w pracy z klientem to czekamy właśnie na Ciebie. Szukamy osoby, która ma:
· wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
· doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów
· doświadczenie w sprzedaży usług bankowych dla klientów indywidualnych
· znajomość technik sprzedaży
· znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
· mile widziana znajomość rynku kapitałowego i pieniężnego, sytuacji ekonomicznej i zagadnień makroekonomicznych - zainteresowania związane z ta tematyką
· bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet, aplikacje i systemy bankowe)
· konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu
· umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych, rozpoznawania potrzeb klientów i budowania relacji
· inicjatywa i dynamizm w działaniu
· systematyczność
· elastyczność
· mile widziane prawo jazdy kat B oraz znajomość oferty mBanku

Od nas dostaniesz:
· umowę o pracę
· dostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobooków
· dwuskładnikowy system wynagrodzeń (podstawa i premia)
· szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową, dofinansowanie do wypoczynku)
· możliwość dołączenia do klubów mBanku