Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

02.06.2019 15:00 | 0 komentarzy | 2 257 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 02.06.2019 09:08

Od Kornelki i Natalki Siudak dostaliśmy na maila piękny opis wraz ze zdjęciem zwierzaka. Dziewczynki otrzymują od nas wejściówki do Fly Park w Jaworznie!

0
Zabawa dla dzieci 'Moje zwierzątko"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oto treść maila:

- Ta słodka sunia o imieniu Mija jest naszym upragnionym prezentem od rodziców. Ma 3 miesiące. Uwielbia zabawę, spacery, karmienie i czesanie. Sprawia to nam i Miji wiele przyjemności oraz zabawy. Spędzamy z nią każdy wolny czas. Mija jest bardzo przyjacielska, grzeczna i zazwyczaj pełna energii. Jest z nami już od miesiąca. W obowiązkach nad Miją pomagają nam rodzice. Cała rodzina jest nią zauroczona i zachwycona. Kornelia i Natalia Siudak.

 

Jeśli również chcecie wygrać fajne nagrody, zróbcie zdjęcie swojego pupila, opiszcie nam, w kilku zdaniach, w jaki sposób się nim opiekujecie, jak to się stało, że do Was trafił, albo w jaki sposób najbardziej lubicie spędzać z nim czas. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Moje zwierzątko". Poproście rodziców o pomoc, jeśli samo nie potraficie jeszcze pisać. Czekamy na Wasze opisy i zdjęcia!