Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Ważne zmiany w rozkładach jazdy autobusów

29.05.2019 15:30 | 2 komentarze | 5 725 odsłon | Michał Koryczan

Korekta rozkładów dotyczy autobusów kursujących na liniach 9 oraz 42. Co to oznacza dla pasażerów, szczególnie tych pracujących w Valeo?

2
Ważne zmiany w rozkładach jazdy autobusów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W dni robocze szkolne oraz robocze wolne od nauki szkolnej autobus linii 9, rozpoczynający o godz. 23 kurs z Czyżówki, pojedzie również do Płok i Myślachowic. Potem wróci na swoją pierwotną trasę przejazdu od Elektrowni Siersza.

- W tym wypadku chodzi o przewóz osób kończących pracę na drugą zmianę w Valeo - mówi Marek Dyszy, przewodniczący zarządu ZKKM w Chrzanowie.

Dodatkowo na linii 9, w dni robocze, soboty, niedziele i święta wprowadzone zostały drobne minutowe zmiany godzin odjazdów oraz zwiększona liczba kursów obsługujących przystanek Chrzanów Valeo. Rozkład jazdy „dziewiątki" znajdziecie TUTAJ.

W przypadku autobusów linii 42, sobotni kurs, który dotąd kończył się na przystanku Trzebinia Mały Rynek o godzinie 11.51, został przedłużony do Płoki Centrum.

- Zmiany wprowadziliśmy na trzymiesięczny okres próbny. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie ze strony pasażerów - mówi Marek Dyszy.