Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA. Statuetka i fanfary dla Ewy Potockiej

17.03.2012 14:31 | 27 komentarzy | 7 933 odsłon | red
Ewa Potocka, dyrektorka chrzanowskiego szpitala, została Kobietą Przedsiębiorczą Ziemi Chrzanowskiej 2012 w plebiscycie "Przełomu". Przeszło trzema tysiącami głosów zdecydowali o tym nasi Czytelnicy. Ostateczne wyniki rywalizacji ogłosiliśmy w piątkowy wieczór podczas uroczystej gali w Trzebińskim Centrum Kultury.
27
KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA. Statuetka i fanfary dla Ewy Potockiej
Ewa Potocka odbiera symboliczny bilet do Brukseli z rąk eurodeputowanej Róży Thun
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ewa Potocka, dyrektorka chrzanowskiego szpitala, została Kobietą Przedsiębiorczą Ziemi Chrzanowskiej 2012 w plebiscycie "Przełomu". Przeszło trzema tysiącami głosów zdecydowali o tym nasi Czytelnicy. Ostateczne wyniki rywalizacji ogłosiliśmy w piątkowy wieczór podczas uroczystej gali w Trzebińskim Centrum Kultury.

W trakcie tegorocznego plebiscytu głosujący wysłali 14.129 esemesów. Czytelnicy wybierali kobietę przedsiębiorczą z grona 21 pań. Nim w piątek poznaliśmy ostateczne wyniki, na scenie TCK zaprezentowali się artyści z Krakowiaczka, zespołu pieśni i tańca z Grojca, któremu przekażemy cały dochód z esemesów. Chcemy bowiem, by idea plebiscytu stała się zalążkiem inicjatywy otoczenia opieką talentów, nie zawsze znajdujących takie wsparcie w instytucjach publicznych. Część, zarówno ubiegłorocznych jak i tegorocznych uczestniczek plebiscytu, już zadeklarowała chęć współpracy.

Na zakończenie gali wystąpił zespół Antidotum z Agatą Wyszyńską znaną m.in. z programu telewizyjnego Bitwa na głosy.

Zwyciężczyni oprócz specjalnie na ten cel zaprojektowanej statuetki odebrała z rąk eurodeputowanej Róży Thun zaproszenie do Parlamentu Europejskiego w Brukseli dla dwóch osób oraz kluczyki do jednego z najnowszych modeli mazdy z pełnym bakiem. Samochód będzie mogła przetestować w wybrany przez siebie weekend. To nagroda ufundowana przez Mazda Boroń. Ponadto Ewa Potocka otrzymała biżuterię od firmy Szafir, karnet na zabiegi kosmetyczne i relaksujące w Instytucie Zdrowia i Urody w Trzebini oraz zaproszenie na weekend w Terma Bania w Białce Tatrzańskiej.

Z zaproszenia dla dwóch osób do Parlamentu Europejskiego w Brukseli cieszyła się także Krystyna Wojtoń, kolejna laureatka plebiscytu. Na radną Alwerni z Okleśnej nasi Czytelnicy oddali ponad dwa tysiące głosów. Zaproszenie do Brukseli zdobywczyni drugiego miejsca ufundował i przekazał europoseł Bogusław Sonik.

Niespodzianki i upominki, m.in. kosmetyki firm Avon i Miraculum oraz karnety na zabiegi kosmetyczne przekazaliśmy wszystkich uczestniczkom plebiscytu.

Naszymi partnerami przy organizacji plebiscytu byli Trzebińskie Centrum Kultury oraz Restauracja i hotel Lir w Trzebini.
(taj)

GALERIA
ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z GALI KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA ZIEMI CHRZANOWSKIEJ 2012