Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

25.05.2019 15:00 | 0 komentarzy | 2 930 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 25.05.2019 14:33

Rodzinna fotografia to ważna pamiątka w albumie. Zróbcie sobie rodzinną fotkę i wygrajcie karnety na wspólną kolację w Restauracji UTARTE w Chrzanowie!

0
Rodzinny konkurs "Moja fotografia rodzinna"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

  • zapoznać się z Regulaminem konkursu znajdującym się na naszej stronie internetowej przelom.pl/konkursy
  • na adres mailowy promocja@przelom.pl przesłać zdjęcie rodzinne swojego autorstwa oraz opis kto znajduje się na zdjęciu
  • w tytule maila wpisać „Moja fotografia rodzinna”
  • wraz ze zgłoszeniem przesłać poniższe oświadczenie:

    Oświadczam, że jestem autorem zdjęcia wysłanego na konkurs i oświadczam, że nie narusza ono wizerunków ani praw osób trzecich oraz, że wszystkie osoby będące na fotografii wyrażają zgodę na jego publikację.. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu "Moja fotografia rodzinna” oraz na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia w tygodniku Przełom, na przełom.pl, w kalendarzu i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej „Przełom”.

Zgłoszenia można przesyłać do niedzieli, 9 czerwca 2019 roku, do godziny 20.00

Najciekawsze zdjęcia nagrodzimy karnetami do Restauracji UTARTE w Chrzanowie.

Pierwszą nagrodą jest karnet wartości 150 zł.

Drugą nagrodą jest karnet wartości 100 zł.

 

Firma Wydawnicza "Przełom" Alicja Molenda jako organizator konkursu zapewnia, iż dane osobowe osób fizycznych zgłaszających się do konkursu będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm) oraz, że dane te zbierane i przetwarzane będą tylko do celów związanych z organizacją konkursu „Moja fotografia rodzinna”, a następnie usunięte.