Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Korona sprawiła dużą niespodziankę

12.05.2019 21:20 | 0 komentarzy | 4 216 odsłony | Michał Koryczan

W chrzanowskiej A-klasie piłkarskiej zwycięstwa odniosły dwa ostatnie zespoły z tabeli. Zaskakiwać może zwłaszcza triumf Lgoty, która pokonała na wyjeździe jednego z kandydatów do awansu.

0
Korona sprawiła dużą niespodziankę
Zawodnicy Korony Lgota mieli w niedzielę spore powody do radości
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA NOŻNA

Klasa A - Chrzanów

Promyk Bolęcin - Victoria Zalas 3-1

Ciężkowianka Jaworzno - Korona Lgota 1-2

SPRiN Regulice - UKS Dulowa 4-3

W sobotę porażkę w Zagórzu poniósł lider MKS Libiąż. Jego przegraną wykorzystał Start Kamień. Dzięki zwycięstwu w Alwerni wskoczył na pierwsze miejsce w tabeli.
W niedzielę przed szansą awansu na drugą pozycję stanęła Ciężkowianka Jaworzno. Okazji tej jednak nie wykorzystała, przegrywają niespodziewanie z broniącą się przed spadkiem Lgotą.
Główny rywal Korony w walce o utrzymanie w chrzanowskiej A-klasie SPRiN Regulice również zainkasował komplet punktów, pokonując na swoim terenie UKS Dulowa.
Pojedynki tych drużyn w obecnym sezonie gwarantowały sporo bramek. W rundzie jesiennej padło ich sześć. Tym razem kibice obejrzeli jeszcze więcej, bo siedem trafień.
Po porażce z Promykiem Bolęcin, drużyna Victorii Zalas ma już tylko cztery punkty przewagi nad zamykającą tabelę ekipą z Regulic.
Następna kolejka A-klasy już w środę, 15 maja. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu, liderujący Start podejmie na własnym boisku trzecią w klasyfikacji Ciężkowiankę. Na potknięcie miejscowych liczą libiążanie, którzy zagrają w Lgocie.


Klasa A - Kraków II

Górzanka Nawojowa Góra - Nadwiślan Rusocice 1-3


Klasa B - Chrzanów

Wisełka Rozkochów - UKS Górnik Siersza 3-1

Korona Mętków - Unia Kwaczała 2-0

Nadwiślanka Okleśna - Lew Olszyny 3-3